Apie mus

„Sužydėk“ – tai gėlių ir kūrybos studija, veikla, su kuria augu kaip kūrėja, ir kaip žmogus. Šiame kūrybiniame procese sukasi ir padeda mano artimieji ir draugai (o kaip gi be jų!), nes tai kaip didelė šeima, dinamiška, čiauškanti, įtraukianti ir paleidžianti, besikeičianti, spalvinga, jauki, nors prie širdies glausk ♥

Labai smagu skaityti apie kitus, norėti pataisyti, pasilyginti, pamokyti, ar pasimatuoti kito batus.. Tačiau kai reikia pasakoti apie save – atsiranda gilus susimąstymas.. Tai, kaip suvokiame patys save, dažnai sąlygoja daug įvairiausių veiksnių..

Esu dukra, mama, sesuo, kūrėja, gal kažkam ir įkvėpėja (labai tikiuosi, kad savo mokiniams), tai ne tik pareigos ar statusas, tai krūvos įvairių įsipareigojimų! Visas ratas tampriai susijusių mechanizmų, kurie kasdien lipdo mane tokią, kokia esu.

Savo kūrybos kelią pradėjau dar vaikystėje, vasaromis braidydama po Dzūkijos pievas ir piešdama (dažniausiai augalus) ant močiutės verandos laiptų ✿

Vėliau mokiausi M. K. Čiurlionio menų gimnazijoje, į kurią ambicingai įstojau dar penktoje klasėje. Vėliau – 7 metus myniau Dailės akademijos takus, kur įgijau grafikos magistro diplomą.

Džiaugiuosi pažinusi platų ratą talentingų meno atstovų, profesorių, dailininkų. Įvairiapusė ir plati meninė veikla bei pasaulėžiūra mane lydi iki šių dienų. Tokia aplinka suformavo gilias pamatines vertybes, estetikos, meno, kultūros suvokimą, kuriomis dabar mielai dalinuosi su klientais ir savo mokiniais.

16 metų dirbau kaip profesionali dekoratorė, 7 metus – dailės mokytoja, kūrybinių edukacijų vedėja. Pakeliui įgijau ir profesionalaus floristo diplomą. Apjungti meną ir gėles rodės tas pats, kas pasakoti apie save.

Naujai įrengti ir dar tušti interjerai, kuriuos reikia užpildyti, suteikti jaukumo, asmeninių ir įmonių švenčių dekorai, produkto reklaminiai pristatymai, produkto fotosesijų dekoravimas, vitrinų dizainas, floristinis dizainas, kūrybinės edukacijos – tai veiklos, kuriose nuolat sukausi, augu ir tobulėju iki šiol, ir kurios yra jau neatsiejama mano gyvenimo dalis.

Sunkiai įsivaizduoju savo gyvavimą be šeimos, kūrybos, gėlių, jaukių namų, moteriškų susibūrimų, pašnekesių, gamtos ciklų, kurie ir yra pagrindiniai kūrybos resursai.

Mėgstu degustuoti ne tik skanų maistą, mėgstu degustuoti meną, žmonių gyvenimo istorijas, kvapus..

„Sužydėk“ yra ne tik apie žiedus, kurie, be visa ko, tikrai yra šio kūrybinio kelio gimimo įkvėpimas daugybę metų atgal, nuolatinis stimulas ir nesibaigiantys atradimai. Tai kūrybos studija ir kelio pradžia visiems, ieškantiems grožio gamtos ir meno formose, bei vidinė branda, kai norisi skleistis ir dalintis.

Norėtųsi, kad kuo daugiau žmonių išgyventų kūrybą ir „sužydėk” būseną. Ieva ✿♥